Imprezy okolicznościowe


Od 2001 roku organizujemy wesela, studniówki,
przyjęcia komunijne, chrzciny i inne imprezy okolicznościowe.


Przyjęcie zorganizowane w restauracji Delfin z pewnością na długo pozostanie miłym wspomnieniem dla naszych Gości. Organizacją przyjęć zajmujemy się od 2001 roku i cały ten czas jest z nami ta sama grupa pracowników. Stanowimy zgraną i doświadczoną załogę, cieszącą się dobrą opinią wśród naszych Klientów. Dysponujemy profesjonalnym zapleczem gastronomicznym, co pozwala na organizację dużych przyjęć. Potrawy serwowane przez naszą kuchnię zapewnią obfitość smaków i rarytasów.

Przestronna, klimatyzowana sala Restauracji Delfin może gościć w swych progach ponad 200 gości, zapewniając im wygodę przy stole oraz miejsce na huczną zabawę. Połączenie sali głównej z salą afrykańską pozwala na ugoszczenie 300 osób. A gdy atmosfera weselna staje się zbyt gorąca, nie ma nic przyjemniejszego niż odpoczynek w ogrodzie, wśród zieleni i oczek wodnych. Tu można wypić pod gwiazdami lampkę wina lub posmakować słodyczy i owoców.


Dodatkowe atrakcje weselne


Stół wiejski

Wesela Delfin Wesela Delfin

Gdzie w stosownym miejscu razem towarzyszą kiełbasa, kaszanka, pachnacy salceson, połcie pieczonego boczku, kwaszone ogórki i smalec domowy, a całości dopełnia szynka pieczona z nogą odpowiednio wyeksponowana. Napitek odpowiedni też ma swoje miejsce.

cena od 1400 zł


Sandacze na postumentach

Wesela Delfin Wesela Delfin

Ryby całe ości pozbawione, zwinięte jak rolada, na porcje pokrojone i na postumentach z ryżu w formie całych ryb poskładane. Udekorowane cytrusami i odpowiednimi dodatkami.

cena od 200 zł/szt.


Półmiski ryb wędzonych

Wesela Delfin Wesela Delfin

Wśród ryb wędzonych polecamy łososia norweskiego w różyczki uformowanego, przełożonego kawałkami wedzonego węgorza, cząstkami cytrusów w aromacie koperku i dodatków.

cena od 8 zł/ porcja
węgorz: cena od 12 zł/ porcja


Pieczone prosiaki oraz baran,
serwowane z deski

Wesela Delfin Wesela Delfin

Marynowane w odpowiednich przyprawach, do miękkości w piecu pieczone, przed wydaniem na specjalnej desce z kaszą złożone. Po dostojnym wyjeździe na salę balową przez szefa Kuchni wszystkim biesiadnikom zaserwowane. Dziki, baranki lub inną zwierzynę też możemy podobnie zaserwować.

cena od 450 zł za szt. (ok.40 porcji)


Indyki na postumentach

Wesela Delfin Wesela Delfin

Odpowiednio upieczone, na porcje pokrojone na kształt ptaka na postumentach poskładane i owocami z gustem i smakiem udekorowane. Dla efektu auszpikiem z malagą muśnięte.

cena od 180 zł za szt.


Fontanna czekoladowa

Wesela Delfin Wesela Delfin


cena od 700 zł


Słodki kącik dla dzieci

Wesela Delfin Wesela Delfinwróć do góry